« Všetky projekty

Fermentovaný raw čaj Kombucha


V tejto sekcií nájdete aktuálne novinky ohľadom projektu Fermentovaný Raw Čaj Kombucha

7.5.2017     Pridávame nové informácie ohľadom nášho projektu. Ospravedlňujeme sa, za dlhšie odmlčanie, avšak celý projekt investujes.sk bohužiaľ nenabral relatívny záujem o investorov, preto sme trocha popustili propagáciu celého tohto portálu, avšak všetko naďalej funguje nezmenene. Viac sme sa zamerali na celkový projekt Živá Kombuča, ktorému sa naplno venujeme a staráme sa o neho. Tento projekt má byť aj ukážkou toho, že projekt investujes.sk má zmysel a oplatí sa podporovať malé Slovenské start-up. Projekt Živá Kombuča sa úspešne vyvíja a napreduje. Momentálne sme rozšírili portfólio o novú radu produktov Natu Limo, Natu Cola, Natu Tonic- ide o radu 9 limonád, pasterizovaných, bez pridania farbív, aróm, konzervantov, všetky suroviny sú na prírodnej báze. Nepridávame ani koncentráty, ale šťavy z ovocia sa odšťavujú priamu na prevádzke. Využívame výhradné čerstvé ovocie a následne pridávame do limonád čerstvú šťavu. Edícia Živá Kombuča sa stále vyrába vo verzií zázvorová a lemongrass. V blízkej budúcnosti prejde Kombucha vizuálnou zmenou fľaše, možno otvárania a taktiež etikiet. Viac sa zameriame na celú propagáciu a názvu KOMBUCHA. Momentálne sa hráme s myšlienkou vytvorenia aj mierne alkoholickej tradičnej verzie Kombuchy. Tá sa pohybuje alkoholovo v rádovo okolo od 0,5% až do 1,2% objemu alkoholu. Prichádzame a momentálne testujeme ďalších 5 nových príchutí, ktoré by sme chceli zaradiť do tejto rady. Našli sme distribútora v rámci CZ. Konkrétne okolia Brna, tam momentálne dodávame všetkých 9 druhov Natu Limo, Coly a Tonicu. V rámci Slovenska sme sa zapojili do projektu ministerstva pôdohospodárstva, resp. o možnosti dodávať do lokálnych obchodných reťazcov v okolí 50km od našej prevádzke, a taktiež sme úspešne naštartovali spoluprácu s 2 veľkoobchodmi, ktorí budú naše produkty distribuovať a ponúkať do svojej vybudovanej siete odberateľov. Taktiež skúšame preraziť a nájsť vhodného partnera na distribúciu a predaj našich produktov aj v ďalšícu regiónoch Slovenska, hlavne východné Slovensko.


Spoločnosť Kombucha ferments v dôsledku pridania nových výrobkov, ktorými odštartovala výrobu alternatívnych nápojov a v blízkej budúcnosti budeme rozširovať naše portfólio o ďalšie nové produkty zmenila názov spoločnosti z Kombucha ferments s.r.o. na spoločnosť Mana Roots s.r.o.. Taktiež sa vytvoril nový web a to www.mana-roots.com , kde nájdete všetky dôležité informácie. V prípade potreby, nás môžete cez kontaktný formulár na stránke www.investujes.sk alebo cez web www.mana-roots.com napísať Vaše postrehy, otázky, radi Vám vždy odpovieme :)


Ďakujeme za dôveru. Tím Investujes.sk a Mana Roots s.r.o.

17.7.2016     Môžeme povedať, že konečne máme prvých odberateľov. Je vytvorená spolupráca v rámci distribúcie, kde je vytvorený obchodný tím v rámci Trnavského kraja. Momentálne sa produkt dostáva do povedomia a gastro prevádzok v rámci mesta Trnava. Našou snahou je expanzia distribúcie do Nitrianskeho a Bratislavského kraja. V rámci Trenčianskeho kraja nastávajú rokovania z miestnym distribútorom a výrobcom ovocných štiav. Tento distribútor by mal práva v rámci Trenčianskeho kraja zabezpečovať predaj našich produktov. Prvé várky sú už nafľaškované a prvé balíky odišli k zákazníkom. Momentálne pracujeme ešte na zlepšení produktu a vylepšení výrobného procesu. Už teraz rozmýšľame nad prípravou a skúšaním nových príchutí, ktoré by sme mohli uverejniť na trh. Našim terajším cieľom je rozšíriť povedomie produktu Kombucha u širokej verejnosti.


15.6.2016     Všetky suroviny sú nakúpené, obalový materiál tiež a spúšťa sa oficiálna výroba daného produktu. Momentálne pripravujeme prvé várky produktu v dvoch príchutiach a to: lemongrass a zázvor. Vytvára sa obchodný tím, ktorý bude mať za úlohu vyhľadať odberateľov pre tento produkt. Celá značka prešla novým re-dizajnom. Pripravili sa nové grafiky pre etikety. Táto zmena nastala v dôsledku materiálu použitého na etikety. Pôvodne sme mali záujem ísť do papierového materiálu, avšak tento materiál sa po orosení odúva a celkovo papier nie je veľmi vhodný do vlhkého a studeného prostredia (ľadničky), kde môže prísť k oroseniu fľašky. Momentálne sme zvolili plastový materiál, ktorý by mal tento problém odstrániť. Taktiež sme sa rozhodli, že prvé produkty umiestnené hlavne do gastro zariadení budú mať korunkový uzáver. Neskôr chceme prejsť na otočný uzáver. Takéto produkty s otočným uzáverom budú umiestňované hlavne do maloobchodných predajní, aby si jednoducho zákazník fľašku otvoril a opätovne ju mohol uzavrieť. Taktiež nám priniesli naše nové marketingové prospekty v podobe jednoduchej a praktickej brožúry a stojančeku, ktorý je vhodný na umiestnenie do prevádzok.


22.4.2016     Priestory na výrobu tohto produktu sú skolaudované a konečne máme schválenú aj prevádzku od hygienikov! Super, pracovali sme na tom niekoľko mesiacov, takže sme radi, že sa nám to aj podarilo. Momentálne dolaďujeme chuť prvotných 2 verzií Kombuchy a to zázvorovej a lemongrass príchute. Fľašky sú už nakúpené, všetko je pripravené! Čakáme ešte na výsledky z laboratória kvôli obsahu nutričných hodnôt. Popri tom dorábame a rozhodujeme sa nad grafikou samotnej etikety a po obdržaní hodnôt z laboratória ich necháme vyrobiť a môže sa ísť oficiálne vyrábať daný produkt! Tešíme sa. Chceme pripraviť aj samotné video a prezentáciu celého projektu, preto sa tešte. Budeme Vás naďalej informovať o vývoji celého projektu.


Prečo podporiť projekt Fermentovaný raw čaj Kombucha

V dobe rozmachu bio produktov a rastúceho trendu zdravého životného štýlu môžete stáť práve Vy pri zrode unikátneho projektu na výrobu bio fermentovaného čaju s názvom Živá Kombuča.
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nx029300/www_root/private/model/Company.php on line 971

Dôvody prečo podporiť projekt

Príslušný podiel zo zisku podľa počtu zakúpených podielov.
Vynikajúca forma pre zhodnotenie Vašich investícií.
Jedinečný nápad, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.
Zakladateľ projektu je mladý, ambiciózny fanúšik raw a vegán stravy.

1,902

voľných podielov

Cena za 1 podiel 50.00 €
Hodnota podielu 0.04464 %
Preinvestovaných 15,450 €

Základné informácie

V prípade úspešne aktivovaného projektu môžete projekt podporiť až do vyčerpania podielov
Cena za podiel Suma na zhodnotenie a podporu projektu
Hodnota podielu Hodnota 1 podielu z celkovej hodnoty všetkých podielov určených pre tichých spoločníkov
Projekt úspešne aktivovaný

Ďakujeme Vám

V mene celého tímu Vám ďakujeme za podporu a veríme, že naplníme Vaše očakávania.

Kontrolná spoločnosť: Kombucha ferments & investment s.r.o.
Projektová spoločnosť: Kombucha ferments s. r. o.
Kategória: Potravinársky priemysel
Názov projektu: Fermentovaný raw čaj Kombucha
Adresa projektovej spoločnosti: Holíčska 3049/5
851 05 Bratislava
Adresa prevádzky: Galantská cesta 594
925 63 Dolná Streda
Website: www.zivakombucha.sk
Facebook:
Filip
Šimončič

CEO

+421 902 348 943
f.simoncic@investujes.sk
Matej
Petráš

Zakladateľ projektu


hello@zivakombucha.sk

© 2020 «Autor stránky Švikruha Tomáš» Všetky práva vyhradené.