« Všetky projekty

Fermentovaný raw čaj Kombucha

Potravinársky priemysel
Filip Šimončič
Bratislava

Máte jedinečnú možnosť podporiť prvý Slovenský Kombucha čaj, ktorý podporuje trávenie, obsahuje veľa vitamínov, je prírodného charakteru a je vhodný pre Bio a zdravý životný štýl.

Zdielať projekt

O projekte Fermentovaný raw čaj Kombucha

Drahé investorky a investori, všetci záujemcovia o zdravú stravu a bádatelia po nových príležitostiach!

Dovoľte nám predstaviť Vám možnosť investovať a nahliadnuť do budúcnosti slovenského potravinárskeho priemyslu. Máte možnosť spolupodielať sa na budovaní novej slovenskej značky a výrobku, ktorý má ambície zažiariť aj na okolitých trhoch. Pomôžete tak zviditeľniť naše malé, no šikovné Slovensko v pozitívnom svetle. Ak s nami zdieľate hodnoty ako poctivosť, kvalita a férový prístup, s nadšením Vás pozývame do sveta plného zdravia, pokroku a príležitostí.

Produkt Fermentovaný raw čaj Kombucha

Čo je to kombucha?

Kombucha (vyslovujeme originálne kombuča alebo kombúča) je prastarý nápoj, ktorého korene siahajú do obdobia stoviek rokov pred naším letopočtom. Mnoho z vás o kombuche určite počulo a mnoho z vás ju určite aj ochutnalo. V skratke ide o čaj, ktorý pomocou kvasiniek a benefičných baktérií premeníme fermentáciou na probiotický nápoj s množstvom vitamínov, antioxidantov a probiotík, ktorý navyše aj skvele chutí (teda lepšie povedané, kombucha v modernom ponímaní skvele chutí). Prvé historické záznamy o kombuche máme z Číny, kde bola kráľovskou výsadou a vyrábali ju mnísi. Môžeme teda tvrdiť, že kombucha je nápoj tisícročí, živý odkaz a živá tradícia, ktorá sa dochovala až do dnešnej doby, aby znovu zažila svoju renesanciu. Renesancia so sebou nesie pojem kalokagatia, čo je dokonalá súhra medzi fyzickým a nehmotným ponímaním človeka. Pitím kombuchy teda nielen pomôžeme svojmu telu a užijeme si skvelú chuť, ale pozdvihneme aj nášho ducha.Kto je to Živá kombuča a prečo vlastne Živá?

Za značkou Živá kombuča stoja dvaja mladí kamaráti plní života a odhodlania, s víziou zmeniť stravovacie návyky a posúvať veci smerom vpred. Našim hlavným posolstvom je ponúkanie zdravšej alternatívy ku sladeným komerčným nápojom. Okrem hmotných/fyzických benefitov by sme radi zdôraznili aj nehmotné/abstraktné benefity ako napríklad dvíhanie úrovne tovaru na trhu, podporovanie ekológie, no predovšetkým podpora osvety v stravovaní a budovanie úsmevov. A prečo živá? Náš produkt je nabitý probiotickými kultúrami a nie je pasterizovaný vďaka čomu prekypuje životom. V každej kvapke nájdete množstvo probiotík, vitamínov a antioxidantov.


Prečo investovať do našej spoločnosti?

Nebudeme zbytočne chodiť okolo horúcej kaše. Jednou z našich zásad je predsa férový prístup a poctivosť. Jednou z najčastejších motivácií investovania je výhliadka na finančné zhodnotenie svojej investície. V našom prípade za mininálnu investíciu 50€ (1 diel) obdržíte adekvátne % z podielu, ktoré vám zaistí dlhodobé zhodnotenie vašej investície. Behom 25 rokov môžete až zpäťnásobiť svoju investíciu. To však nie je jediným benefitom, ktorý získate. Čo by ste to boli za investora, keby ste nemali prístup ku vlastnému produktu? Preto investovaním do spoločnosti získate permanentnú zľavu na naše produkty. Takto budete môcť dopriať kombuchu aj vašim blízkym, ktorých zdravie vám nie je ľahostajné. Pravdepodobne neexistuje lepší darček pre ľudí, ktorých si vážime. Ruka v ruke s hmotnými benefitmi prichádzajú aj tie nehmotné. Ak vám záleží na osvete v zdravom stravovaní, na budovaní hodnôt, posúvaní sa dopredu a na férovom podnikateľskom prostredí, určite oceníte pocit, že svojou investíciou sa na tomto všetkom podieľate. Prečo teda nespojiť príjemné s užitočným?

Ďakujeme za váš čas a tešíme sa prípadnej spolupráci. Veríme, že spolu dokážeme prekonať nehostinnosť podnikateľského prostredia a začneme budovať reálne a prospešné hodnoty pre všetkých. Tak teda na zdravie a na život!

Ako môžete podporiť projekt Fermentovaný raw čaj Kombucha

Projek môžete podporiť dvoma spôsobmi

1. Zakúpením podielu v hodnote 50.00 € (prípadne viacerých podielov), čím sa automaticky stávate spoluvlastníkom spoločnosti s príslušným podielom ( 0.04464% x počet vlastnených podielov) a vlastníckymi výhodami. Hodnota podielu je % z očakávaného zisku, ktorý môže neustále rásť. Vaša investícia tak môže nadobudnúť niekoľkonásobnú hodnotu. Ako spolumajiteľ spoločnosti máte tiež nárok na atraktívne zľavy na ponúkané produkty a služby spoločnosti.
2. Zakúpením akciového balíka, čím získate tento jedinečný produkt alebo službu ešte skôr než ktokoľvek iný. Budete prvý, kto bude vlastniť tento jedinečný produkt alebo službu a bude ho môcť využiť. V prípade ak nemáte záujem o daný produkt alebo službu, môžete projekt podporiť symbolickou čiastkou, začo Vám poďakujeme jednou z ponúkaných kreatívnych foriem.

Prečo podporiť projekt Fermentovaný raw čaj Kombucha

V dobe rozmachu bio produktov a rastúceho trendu zdravého životného štýlu môžete stáť práve Vy pri zrode unikátneho projektu na výrobu bio fermentovaného čaju s názvom Živá Kombuča.
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nx029300/www_root/private/model/Company.php on line 971

Dôvody prečo podporiť projekt

Príslušný podiel zo zisku podľa počtu zakúpených podielov.
Vynikajúca forma pre zhodnotenie Vašich investícií.
Jedinečný nápad, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.
Zakladateľ projektu je mladý, ambiciózny fanúšik raw a vegán stravy.

1,902

voľných podielov

Cena za 1 podiel 50.00 €
Hodnota podielu 0.04464 %
Preinvestovaných 15,450 €

Základné informácie

V prípade úspešne aktivovaného projektu môžete projekt podporiť až do vyčerpania podielov
Cena za podiel Suma na zhodnotenie a podporu projektu
Hodnota podielu Hodnota 1 podielu z celkovej hodnoty všetkých podielov určených pre tichých spoločníkov
Projekt úspešne aktivovaný
Projekt môžete podporiť aj

Nezištná podpora

Srdečné poďakovanie v podobe elektronickej pohľadnice s motívom Kombucha výrobku s vaším menom.

Zverejnenie podporovateľa projektu

Srdečné poďakovanie v podobe zverejnenia mena podporovateľa na našej oficiálnej web stránke. www.zivakombucha.sk

Tričko pre pánov

Štýlové pánske tričko s logom Kombucha spolu s názvom produktu: Živá Kombucha

Tričko pre dámy

Štýlové dámske tričko s logom Kombucha spolu s názvom produktu: Živá Kombucha

Domáci KIT

Home made domáce balenie obsahuje všetky potrebné ingrediencie na výrobu domácej kombuchy u Vás doma. KIT obsahuje: Kombucha kultúra, 2l nádoba, trstinový cukor Živá Kombucha, kvalitný sypaný zelený čaj, pohár s logom Živá Kombucha, tričko s logom a nápisom Živá Kombucha.

Živá Kombucha produkty

Balík obsahuje: 2 flaše 1L zázvorovej Kombuchy, 6ks 0,33l fliaš lemongrass Kombuchy + grátis tričko s logom a nápisom Živá Kombucha.

Prehliadka prevádzky

Zoberieme Vás do samotnej výroby, kde sa pripravuje Váš obľúbený nápoj Živá Kombucha. Vysvetlíme proces výroby a ukážeme Vám aj to, čo bežný človek nevidí, poctivú prácu home-made výroby. Ako pozornosť Vám dáme zo sebou kartón fliaš podľa vlastného výberu.

Ďakujeme Vám

V mene celého tímu Vám ďakujeme za podporu a veríme, že naplníme Vaše očakávania.

Kontrolná spoločnosť: Kombucha ferments & investment s.r.o.
Projektová spoločnosť: Kombucha ferments s. r. o.
Kategória: Potravinársky priemysel
Názov projektu: Fermentovaný raw čaj Kombucha
Adresa projektovej spoločnosti: Holíčska 3049/5
851 05 Bratislava
Adresa prevádzky: Galantská cesta 594
925 63 Dolná Streda
Website: www.zivakombucha.sk
Facebook:
Filip
Šimončič

CEO

+421 902 348 943
f.simoncic@investujes.sk
Matej
Petráš

Zakladateľ projektu


hello@zivakombucha.sk

© 2020 «Autor stránky Švikruha Tomáš» Všetky práva vyhradené.