« Všetky projekty

Bio Food House

Potravinársky priemysel
Filip Šimončič

Superfoods pre každého, kto sa chce zdravo stravovať a prijímať tak omnoho zdravšie veci ako drvivá väčšina ostatných.

Zdielať projekt

O projekte Bio Food House

Jedinečné raňajkové, olovrantové a večerné zmesi, obohatené o veľký prísun energie, vitamínov, vlákniny a proteínu. Tieto jedinečné zmesi zachutia všetkým a každý si môže vybrať svoju obľúbenú zo širokej ponuky.

Produkt Bio Food House

Produkt spoločnosti budú zmesi rôznych SUPERFOODS potravín, pričom tieto jedinečné kombinácie vytvoria rôzne druhy zdraviu prospešných maškŕt, ktoré si určite všetci obľúbia. Chceme sa zamerať na rozdelenie zmesí v rámci denného prijímu živín, teda na raňajkové, desiatové, olovrantové a večerné zmesi.
Naschvál sme vynechali obedné, pretože si myslíme, že pre ľudský organizmus je potrebné prijímať aj prirodzenú stravu prostredníctvom polievky a hlavného jedla.

Tieto jedinečné zmesi sa budú skladať z hlavnej suroviny a to vločiek spolu s pridaním otrúb a múky. Táto základná zložka bude rozdelená na základe denného príjmu a to na vysoko bielkovinovú zložku alebo vysoko sacharidovú zložku. Následne do tejto zmesi sa budú pridávať rôzne Superfoods prášky alebo proteinové prášky. Ďalšou zložkou alebo kombináciou tejto zmesi budú rôzne orechy a sušené ovocie, ktoré pridajú danej zmesi určitú chuť a celú ju ochutia. Pridaním niektorých surovín ako vanilkový prášok, strúhaný kokos, škoricový prášok a pod. tiež docielime pridanú chuť.

Okrem daných zmesí sa budeme orientovať aj na predaj samostatných balení Superfoods práškov, Bio proteinových práškov a neposlednom rade Bio orechov a sušených ovocí vo väčších balení. Zväčša pôjde o zmesi a kombináciách týchto jednotlivých orechov a suchých ovocí.

Po čase sa chceme určite zamerať aj na iné Bio, Raw a fairtrade produkty.

Našou snahou je vybudovať kvalitnú značku za priaznivé ceny, a vybudovať tak silného a stabilného hráča v rámci Bio produktov. Našim cieľom je orientovať sa na brand (značku) a teda aj obal, ktorý bude zaujímavý a praktický z hľadiska využiteľnosti a opakovanom použití zakúpených produktov.


Prečo Vôbec vznikla naša myšlienka?


V dnešnej dobe je veľmi populárne sa stravovať zdravo, Bio a vegánsky. Mnoho potravín, ktoré konzumujeme pochádza z modifikovaných a upravovaných potravín, do ktorých sa pridávajú rôzne konzervačné, príchuťové a iné chemické látky, ktoré majú výrazne predĺžiť dobu spotreby a zvýrazniť chuť produktu. Tým, že sa postupom času upúšťa od tradícií pri výrobe potravín hľadajú ľudia nové spôsoby získania vitamínov a zdravej výživy práve v Bio, raw a superfoods produktov. Preto sme presvedčený, že ak budeme robiť produkty kvalitne, chutne a poctivo nájdeme si svoju škálu zákazníkov, ktorý si toho budú vážiť. Táto komunita sa neustále rozrastá, preto vidíme v tejto sfére veľké príležitosti preraziť.


Projekt ma zaujal

V prípade, ak Vás projekt zaujal a chceli by ste, aby sa dal tento projekt podporiť prostredníctvom kúpy jeho podielov, prosím kliknite na tlačítko “Projekt ma zaujal“ a vyjadrite tak záujem o daný projekt. Čím viac ľudí bude mať záujem podporiť projekt, o to rýchlejšie budeme pracovať na tom, aby sme daný projekt zrealizovali.

Ďakujeme Vám

V mene celého tímu Vám ďakujeme za podporu a veríme, že naplníme Vaše očakávania.

Kategória: Potravinársky priemysel
Názov projektu: Bio Food House

© 2020 «Autor stránky Švikruha Tomáš» Všetky práva vyhradené.