« Všetky projekty

Street Burger

Gastro
Filip Šimončič

Štýlová reštaurácia zameraná na kvalitné suroviny a Americký štýl a kuchyňu. Hlavným princípom je zameranie sa na kvalitu jedál a servisu ku zákazníkom

Zdielať projekt

O projekte Street Burger

Projekt reštaurácie Street Burger vznikol v dôsledku nedostatku kvalitných reštaurácií zameraných sa na gastro s pridanou hodnotou. Táto pridaná hodnota spočíva v profesionalite obsluhy a poskytnutého servisu zákazníkom. Tvorcovia projektu sú veľký fanúšikovia kvalitných burgrov a všetkému, čo k dobrým burgrom patrí. Hlavnou silnou stránkou budú kvalitné a čerstvé suroviny a orientácia sa na zákazníka. Ich návšteva a skúsenosti zo zámoria im ukázali aj možnosti ako pristupovať ku zákazníkom inak, lepšie. Z tohto dôvodu chcú založiť prvotne jednu neskôr celú sieť reštaurácií, ktoré budú kvalitnými jedlami konkurovať a predbiehať ostatné reštaurácie. Naším poslaním je zmeniť myslenie zákazníkov, ktorí sa stravujú v nemenovanom americkom fastfood-e, ktorý ponúka nezdravé, dokonca z nášho pohľadu dehonestujúce jedlá, ktoré sú urážkou novodobej a kvalitnej gastronómie a všeobecne urážka samotného kvalitného, šťavnatého a dokonalého Burgru, ktorý vyvolá v ústach každého explóziu chutí.

Produkt Street Burger

Reštaurácia Street burger sa chce zamerať na kvalitné suroviny a kvalitné chutné produkty vyrobené z týchto surovín, pričom chce prihliadnuť na celkovú cenu, ktorá je prijateľná pre širokú verejnosť. Našou vysokou pridanou hodnotou bude servis, založený na rozložení a efektivite zamestnancov. Osobne si myslíme, že dneska platíme za služby a produkty v gastronómií, ktoré nie sú za túto cenu dostačujúce.
Určite veľa z Vás sa stretlo s tým, že ste prišli do peknej reštaurácie, sadli ste si, avšak obsluha nebola príjemná alebo ste dlho čakali len na to, dokým Vám čašník donesie jedálny lístok alebo chodili okolo Vás bez povšimnutia, že ste už svoj nápoj dopili. Ďalšou určite nepríjemnou skúsenosťou sú ceny jednotlivých produktov. Objednáte si jedlo, ktorého cena je vyššia, ale dostanete len obyčajné ničím zaujímavé jedlo, ktoré dostanete všade inde. V tom prípade platíte maximálne za pekné príjemné a štýlové posedenie, avšak to nie je poslanie reštaurácie a určite nikto nejde do reštaurácie s tým cieľom, že si posedí v peknom prostredí priplatí si za jedlo, ale výsledkom je obyčajný ničím výnimočný pokrm. Tieto veci pripravujú danú reštauráciu o ich zárobok a aj o kvalitných zákazníkov, ktorí si za takéto služby na úrovni priplatia. Určite nechceme tvrdiť, že reštaurácia, ktorá ponúka kvalitné jedlo a služby na Slovensku nie je. Samozrejme je, existuje veľa takýchto reštaurácií, ktoré sú známe, majú plnú klientelu a prosperujú. Presne takým smerom chceme ísť aj my. Chceme byť úspešná reštaurácia, neskôr sieť reštaurácií umiestnené vo veľkých mestách. Naším zameraním je orientácia sa na americký štýl reštaurácie. Myslíme to skôr z pohľadu ponúkaného sortimentu. Hlavným nosným produktom budú burgre, hogdog nazvime to sadnwiche, kvalitné a bohaté raňajkové menu, káva, omáčky a chuťovky k burgrom. Burgre budú z čerstvého mäsa od miestnych dodávateľov, kvalitná zelenina a neposlednom rade vlastné žemle. Ku každému takémuto burgru dostane zákazník čerstvé hranolky zo skutočných zemiakov a nie nejaké mrazené polotovary. Ďalší kvalitný produkt, na ktorom bude celá značka stavaná je kvalitná káva priamo od pražiarní kávy, tak, aby sme zabezpečili vždy kvalitnú a čerstvú kávu. Určite nechceme vynechať aj raňajkové menu, ktoré bude zamerané na zdravé a výdatné pokrmy. V celom podniku sa bude podávať každému hosťovi voda zdarma, pričom ďalšie nápoje budú zamerané na kvalitných malých výrobcov piva, limonády a miestnych výrobcov Cider-ov a iných nápojov. Celý jedálny lístok pripravíme čoskoro a zverejníme ho v sekcií Novinky, kde by sme chceli ukázať práve Vám, koho daný projekt oslovil, čomu sa všetko chceme zamerať. Veríme, že vytvoríme skvelú kvalitnú reštauráciu na úrovni s profesionálnym tímov čašníkov a kuchárov, ktorí pripravia skvelé pokrmy, ktoré prinesú s úsmevom zákazníkovi. Veríme, že každý si nájde niečo, čo mu bude chutiť, a prečo sa k nám bude vracať.Ďakujeme za podporu. Našim cieľom je v čo najkratšom možnom termíne pripraviť celý projekt tak, aby ste ho mohli podporiť a získať tak ako prvý jedinečný voucher do reštaurácie alebo podiel na zisku nášho projektu, ktorý veríme, že Vám prinesie zaslúžené ovocie, pričom budete hrdý na to, že ste podporili túto myšlienku.

Projekt ma zaujal

V prípade, ak Vás projekt zaujal a chceli by ste, aby sa dal tento projekt podporiť prostredníctvom kúpy jeho podielov, prosím kliknite na tlačítko “Projekt ma zaujal“ a vyjadrite tak záujem o daný projekt. Čím viac ľudí bude mať záujem podporiť projekt, o to rýchlejšie budeme pracovať na tom, aby sme daný projekt zrealizovali.

Ďakujeme Vám

V mene celého tímu Vám ďakujeme za podporu a veríme, že naplníme Vaše očakávania.

Kategória: Gastro
Názov projektu: Street Burger

© 2020 «Autor stránky Švikruha Tomáš» Všetky práva vyhradené.