« Späť

Ako podporiť projekt a získať podiel na zisku spoločnosti

Oak Investment Group nie je bežné hromadné investovanie (crowdfunding). U nás môžete podporiť len detailne preverené projekty s potenciálom úspechu na trhu.

1. Vyberte si projekt

Výber projektu na investovanie

Na našom webe si môžete pohodlne a jednoducho pozrieť všetky projekty, ktoré môžete finančne podporiť. Nájdete tam dôležité a detailné informácie o spoločnosti, produkte a samotnom zhodnotení projektu. Takto si vyberiete ten správny projekt podľa Vášho uváženia z pohodlia domova.

2. Kúpte si podiel spoločnosti alebo podporte projekt zakúpením akciového balíka

Formy investovania do spoločnosti

A) Podpora projektu zakúpením podielu spoločnosti

Kliknutím na "Podporiť projekt zakúpením podielu" sa v danej spoločnosti stanete jej súčasťou. V skutočnosti sa stanete tichým spoločníkom v kontrolnej spoločnosti, vďaka čomu získate záruky transparentného využitia financií pre projekty, vlastníctvo podielu spoločnosti a všetky výhody plynúce z tohto titulu, tzv. benefity investora. Získavate tak určité percento zo zisku spoločnosti (podľa počtu zakúpených podielov). Príklad: Ak projekt pre všetkých investorov zarobí za rok 100 000 eur a vy ste vlastníkom 1% zo všetkých voľných podielov pre investora, ročne tak môžete zarobiť 1 000 eur.

B) Podpora projektu zakúpením balíka

Podporte projekt, ktorý Vás zaujal zakúpením zaujímavého akciového balíka, ktorý obsahuje vždy určitý produkt alebo službu podporovaného projektu. Takýmto spôsobom budete medzi prvými, ktorí daný produkt budú vlastniť alebo danú službu využijú. Peniaze, ktoré takto obdržíme za zakúpenie balíka sa využijú realizáciu na podporu projektu, a teda samotného produktu alebo služby. Zakúpený produkt alebo službu Vám dodáme hneď, ako projektová spoločnosť daný produkt alebo službu vytvorí. Táto dodacia doba trvá zvyčajne v rozpätí od 1 týždňa až do maximálne 6 mesiacov, podľa vývoja celého produktu alebo služby projektom.

3. Získajte zmluvu o tichom spoločenstve

Zmluva o investovaní - tichý spoločník

Návratnosť Vašich financií je zabezpečená zmluvne prostredníctvom Zmluvy o tichom spoločenstve. Po zakúpení podielu Vám pošleme na zadaný e-mail návrh zmluvy o tichom spoločenstve a taktiež pokyny ku platbe za zakúpenie podielu v spoločnosti. Vy zrealizujete platbu a my Vám na naše náklady zašleme originál Zmluvy o tichom spoločenstve. Tú stačí podpísať a zaslať nám späť (návratnou obálkou na naše náklady). Následne sa automaticky stávate plnohodnotným vlastníkom podielu v danej (Vami vybranej) spoločnosti. Vložené financie slúžia ako návratná bezúročná pôžička, ktorú v prípade profitujúceho projektu dostanete späť. Vašu investíciu si môžete z Vášho zostatkového účtu na našom webe vybrať okamžite späť prostredníctvom predaja podielu. Zakúpením podielu nemáte absolútne žiadne ďalšie náklady. Profit zo zisku spoločnosti sa vypláca jedenkrát ročne (ak tento zisk nastane) a finančné prostriedky sú automaticky odoslané na Vami zadaný bankový účet. Vaše financie tak zbytočne nezadržiavame a vždy je Vám v najkratšej možnej dobe vyplatené to, čo Vám z vlastneného podielu patrí.

A to nie je všetko!

Po uplynutí doby trvania zmluvy Vám v prípade profitujúceho projektu vrátime späť vložené financie v plnej výške.

4. Sledujte vývoj Vašej investície

Vývoj a kontrola investície, odpredaj investície

Svoj podieľ máte neustále pod kontrolou. Jeho vývoj môžete sledovať v jednoduchom a prehľadnom online nástroji priamo na webe www.investujes.sk. Stačí sa prihlásiť do svojho profilu a môžete sledovať aké a koľko podielov vlastníte, zisk z podielu, aktuálnu odkupnú hodnotu, tržby spoločnosti, zisk spoločnosti a mnoho ďalších dôležitých informácií v reálnom čase.

5. Profitujte, profitujte, profitujte

Zhodnotenie investície, zhodnotenie financií, finančný profit

Pri podpore projektov v spoločenstve Oak Investment Group budete profitovať hneď 3-krát:

  1. Financiami z podpory projektu sa zvyšuje hodnota podniku, a teda aj hodnota Vášho podielu.
  2. Tým, že ste podporovateľ projektu, teda čiastkový vlastník spoločnosti, máte možnosť využívať výrazné zľavy na produkty a služby projektu, do ktorého ste vložili financie. Sú to tzv. benefity podporovateľa.
  3. Vašimi financiami tak podporujete perspektívne, kreatívne a hlavne slovenské projekty a rozvoj domácej ekonomiky.

6. PLUS AKO BONUS

Máte možnosť stať sa exkluzívnym VIP členom. Viac o výhodách VIP členstva sa dočítate v sekcii často kladených otázok.

Zaujali sme Vás?Registrácia